Jak dobrze całować?

Jak dobrze całować? Jeśli zadajesz sobie to pytanie masz szansę zostać mistrzem lub mistrzynią pocałunków. Wiele osób w ogóle nie zastanawia się nad zagadnieniem pocałunków, wolą oglądać seriale i marnować czas na głupoty.

Jednak to właśnie od pocałunku wszystko się zaczyna. To pierwszy pocałunek łączy dwójkę ludzi. Od tego czy dobrze całujesz zależy to czy stworzysz z drugą osobą udany związek.

Całowanie to umiejętność, którą należy doskonali całe życie. Oczywiście tylko jeśli chcesz żyć w szczęśliwym związku, w którym nie brakuje miłości, czułości i namiętności. Jeśli to nie jest twoim celem, możesz dać sobie spokój z całowaniem.

W dobrym pocałunku należy zachować harmonię. Musisz nauczyć się dawać siebie, jednocześnie biorąc od drugiej osoby to czego pragniesz. Bawić się pocałunkiem, dając partnerowi niezapomniane emocje, które sprawią, że oszaleje on na twoim punkcie i zapragnie Cię jeszcze bardziej.

Jak dobrze całować? Jak tego dokonać?

jak-dobrze-calowac?

Na to jak dobrze całować składa się wiele bazowych. O wszystkich z nich obszernie napisałem w książce o całowaniu, którą znajdziesz tutaj. Poniżej pokrótce przedstawię 4 ważne aspekty pocałunku, które bezpośrednio wpływają na to jak dobrze całować.

Emocje – to na nich zbudowany jest pocałunek i to one przyciągają do siebie dwójkę ludzi. Jeśli chcesz zdobyć pocałunkiem drugą osobę, musisz nauczyć się jak w umiejętny sposób dostarczać je partnerowi. Jeżeli zaaplikujesz w pocałunku emocje, których pragnie druga osoba, to możesz być pewien, że nie zapomni o tobie długo po zakończeniu pocałunku.

Dotyk to jak i gdzie dotykasz drugą osobę przed i w trakcie pocałunku jest istotnym czynnikiem całowania. Zanim spotkają się wasze usta, musisz przełamać barierę i eskalować dotyk. Pamiętaj, całują nie tylko usta, dotykiem stymulujesz kontakt z drugą osobą i podkręcasz uczucia oraz emocje. Jeśli nauczysz się jak grać dotykiem, twój partner uzależni się od twojej bliskości.

Uczuciadobry pocałunek rozbudza uczucia, zły je gasi. Większość ludzi właśnie na tym się wykłada. Nie potrafią oni rozbudzić, ani podtrzymać – namiętności, bliskości, czułości, pożądania, zmysłowości itd.

Technika pocałunku – jak we wszystkim tak w pocałunku, technika odgrywa kluczową rolę. Musisz nauczyć się wielu technik i zmieniać je w zależności od nastroju, humoru, miejsca, czasu, okoliczności, emocji i preferencji twoich i partnera.

jak-dobrz-calowac?-1

W książce każdemu z elementów wpływających na to jak dobrze całować poświęciłem osobny rozdział, spisując wszystkie sekrety i tajniki pocałunków na 125 stronach. O tym jak dobrze całować, można pisać godzinami, dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam do lektury. Dowiesz się wszystkiego co musisz wiedzieć, o tym jak się świetnie całować i czego musisz unikać w pocałunku.

Z książką możesz zapoznać się bezpłatnie, jeśli stwierdzisz, że nic się z niej nie nauczyłeś oddam ci pełną zapłaconą kwotę.

Możesz dalej całować przeciętnie lub nauczyć się mistrzowskiego uwodzenia pocałunkiem, dzięki czemu będziesz czerpać więcej przyjemności z pocałunku, a osoba z którą się całujesz straci dla ciebie głowę i odda ci serce.